Reference

V naší společnosti, která je dnes na trhu více jak 28 let, jsme hledali partnera, který nám pomůže přenastavit naši společnost a zároveň přinese nezatížený pohled na nás a naši práci. Tak, jak naše společnost organicky rostla, rostla i nutnost vypracovat jasnou a pevnou strategii, která nám pomůže firmu dál dobře řídit a rozvíjet.

S Romanem Princem jsem velmi intenzivně pracoval 6 měsíců na přípravě a nasazení naší nové strategie. Jeho mnoholetá praxe, odborné zkušenosti a osobní přístup nám pomohly vytvořit jasnou vizi, strategii a posunout naši firmu dál.

Podařilo se nám společně ve velmi krátkém čase oživit novou firemní strategii, jejíž součástí je pravidelné měření výkonu celé společnosti přes všechna oddělení. Díky tomu jsme nyní schopni efektivně řídit všechny zdroje a lépe pracovat nejen se zákazníky, ale i zaměstnanci.

Roman za Vás rozhodně žádnou práci neudělá, ani Vám nedoručí univerzální návod, jak z Vaší společnosti udělat unicorn company, ale pokud hledáte někoho, kdo Vás provede celým procesem, bude Vám radit, pokládat správné otázky, třídit Vaše myšlenky, tak vám všem mohu Romana Prince doporučit.

Garantuji Vám, že díky tomuto přístupu si budete na konci projektu své práce a následného výsledku daleko více vážit.

Martin Irlbek

Obchodní ředitel